6-7 квітня 2021 року викладачами кафедри фізичного виховання та спорту з метою мотивації студентів до занять фізичними вправами для підвищення рівня здоров'я організовано та проведено Health Fest, присвячений Всесвітньому дню здоров'я.
День здоров’я – загальне свято не тільки працівників системи охорони здоров’я, але і всіх людей, які дотримуються засад здорового способу життя. Всіх тих, хто піклується про своє здоров’я, благополуччя своїх близьких і друзів. Свято відзначають усі небайдужі люди, для яких біди і хвороби інших не менш важливі, ніж їх особисті, а збереження здоров’я є пріоритетним напрямком професійної діяльності та філософією життя. Саме тому цю подію відзначають освітяни та працівники фізичної культури та спорту.
Необхідність вести здоровий образ життя залишається актуальною протягом усієї історії людства, а тому є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров'я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля.

Сьогодні викладачі кафедри фізичного виховання та спорту разом із студентством Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ вітають усіх та бажають фізичної, психологічної, творчої та соціальної гармонії! Завжди бути у ритмі здорового життя!