Золота осінь – традиційна пора проведення легкоатлетичних кросів. І в цьому році чергова Спартакіада інституту 2014 – 2015 навчального року розпочалась змаганнями з легкоатлетичного кросу, які проводились 30 вересня алеями Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького. 39 учасників представляли збірні команди трьох факультетів інституту. Першими стартували дівчата, які долали дистанцію 500 м. В першому забігу, з результатом 1 хв. 39,0 сек., перемогла представниця факультету економіки, маркетингу і менеджменту Ангеліна Довгань, гр. МЕ-11. Однак з цим результатом вона зайняла друге місце. А перемогу з результатом 1 хв. 35,9 сек. отримала її одногрупниця Олександра Байнак. Третє місце у Юлії Припути, гр. МР-21з результатом 1 хв. 39,0 сек. ФОТОЗВІТ

Хлопців долали дистанцію 1000 м. і було проведено також два забіги. Тут кращі результати були показані у другому забігу. Першим з результатом 3 хв. 11,0 сек. фінішував Владислав Базюк, гр. МО-21, на другому місті Юрій Ткачук, гр. ДФ-12 – 3.11,2 сек., на третьому – Тарас Лаба, гр. ТКЛ-11 – 3.11,6 сек.

За сумою очок восьми кращих результатів, незалежно від статі, перше командне місце, як і в минулому році, завоювала команда факультету економіки, маркетингу та менеджменту, представник команди Лариса Тунік - старший викладач фізичного виховання кафедри ПСП, відповідальна за спортивно-масову роботу на факультеті. Друге місце зайняла збірна команда факультету товарознавства, туризму та готельно-ресторанної справи, представник команди Михайло Ковінько – доцент кафедри ПСП, відповідальний за спортивно масову роботу на факультеті. Третє місце – збірна команда обліково-фінансового факультету, представник команди – Тетяна Ворожцова - асистент фізичного виховання кафедри ПСП, відповідальна за спортивно масову роботу на факультеті.

За результатами проведених змагань буде відібрана збірна команда, яка буде представляти наш інститут на обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу серед студентів ВНЗ III – IV р.а.