Красива осінь вишиває клени, а жовтневі дні нам дарують тепле і радісне свято – День працівника освіти. 2 жовтня 2014 року в актовій залі культурно-мистецького центру ВТЕІ КНТЕУ отримали теплі вітання на свою адресу освітяни нашого інституту. Викладач… Одна із найважливіших професій. Вона для обраних. До викладача йдуть зі своїми болями та радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні та прокладає місток у майбутнє. Освітяни – дороговказ, компас із яким ми простуємо країною знань, вони вчать студентів боротися з труднощами і ніколи не здаватися, шукати вихід з будь-якої ситуації. (ФОТОЗВІТ)

Викладачі та працівники різних підрозділів інституту, які щодня вболівають за наших студентів і роблять так, щоб інститут і справді став для всіх затишним рідним домом, мали можливість не надовго забути про свої щоденні турботи і проблеми і в творчій душевній атмосфері провести приємні хвилини відпочинку. Концертна програма за участю талановитих студентів культурно-мистецького центру ВТЕІ, серед яких 90 відсотків першокурсників, була гарним подарунком для всіх у цей день.

Свою співочу майстерність мав можливість продемонструвати театр пісні «Слов’янка», яким керує заслужений артист України Адам Дзюба. Театр сучасного танцю «Ритм серця» та ансамбль народного танцю «Сяйво» разом зі своїми художніми керівниками Мариною Висоцькою та Ростиславом Лєоновим заворожили присутніх мовою танцю та своєю енергетикою. Веселий настрій подарувала інститутська команда КВН «Яблука», завдяки якій посмішка з облич глядачів не зникала до завершення святкового дійства. Дотепними жартами радував усіх і керівник клубу КВН Олексій Юнусов. Із традиціями східного танцю познайомила викладачів студентка-першокурсниця Майя Панісько, а Варвара Гарбузова відкрила світ чарівної класичної музики, подарувавши «Елегію душі», виконану на фортепіано. Окрасою концертної програми були виступи вокально-інструментальних дуетів: першокурсники - Денисевич Єлизавета та Владислав Червінчук, а також студенти, які вже не вперше виступали на цій сцені – Олена Горовенко та Олександр Мізецький. Пісні про кохання пролунали від солістів Олесі Голдзіцької та Ірини Ящишиної. Українська народна пісня, яка була виконана акапельно Вікторією Гнатюк, підкреслила український колорит святкового концерту. Приємне здивування освітян викликав масовий виступ групи першого курсу ГРС-11, які подарували запальний танцювальний флеш-моб. За якість музичного оформлення концертної програми відповідав звукорежисер Анатолій Сич.

Крім святкової програми, колектив інституту прийняв теплі вітання від директора ВТЕІ Замкової Наталії Леонідівни, яка нагородила кращих працівників почесними грамотами та словами вдячності, а також висловила від усіх свої щирі захоплення від побаченого дійства учасникам концерту.