8 вересня 2021 року в головному корпусі інституту з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України та Олімпійського тижня для студентів І курсів кафедрою фізичного виховання та спорту організовано та проведено Олімпійський урок. До участі запрошено майстра спорту України з боксу Довгія Юрія; багаторазового чемпіона України з боксу серед молоді, бронзового призера Чемпіонату Європи з боксу серед молоді-2020, переможця у номінації кращий спортсмен Вінницької області 2020 року за версією інтернет-користувачів сайту Відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області студента групи М-23 Маслєннікова Геннадія та багаторазову призерку чемпіонатів України з боксу серед жінок студентку групи МР-21мб Гончарук Марину.
Гості розповіли студентам про свій особистий досвід у спорті та досягненні високих результатів. Першокурсники мали нагоду отримати відповіді на цікаві питання щодо режиму дня та харчування спортсменів, самодисципліни та її ролі у фізичному розвитку. Значною мірою студенів зацікавило питання важливості тренера, його досвіду і порад у становленні особистості спортсмена.
Кафедра фізичного виховання та спорту ВТЕІ КНТЕУ бажає усім міцного здоров’я, фізичної активності, високих спортивних результатів та перемог!