16 вересня 2021 року в Федерації профспілок області відбулося засідання Культурно - мистецької ради та Атестаційної комісії ФПО, на якому в дружній та теплій атмосфері урочисто вручили Свідоцтва Федерації профспілок області про підтвердження почесних звань «Народний - зразковий аматорський колектив профспілок України». На захід були запрошені начальник культурно - мистецького відділу Вікторія Гнатюк, керівники народних колективів - Адам Дзюба та Ілона Трохименко.
На атестацію було представлено загалом 98 колективів підприємств, організацій та установ Вінницької області. В цей день було вручено Свідоцтва про підтвердження звань «народний» - 62 колективам та «зразковий» - 25 аматорським колективам профспілок.
Гордимося, що в числі кращих народних колективів області було відмічено і три колективи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ:

  • народний театр пісні «Слов'янка» - художній керівник - заслужений артист України Адам Дзюба;
  • народний театр сучасного танцю «Ритм Серця» - художній керівник Ілона Трохименко;
  • народний студентський театр естрадної пісні «СТЕП» - художні керівники - Вікторія Гнатюк та Аліна Барановська.

Щирі слова подяки та вдячності керівництво Федерації профспілок області висловили директору ВТЕІ КНТЕУ Наталії Замковій.
Цьогорічна атестація колективів проходила в незвичних умовах, в онлайн режимі, але це не завадило продемонструвати професіоналізм колективів та керівників, а також підтвердити високі звання.
Атестація творчих колективів вкотре засвідчила, що аматорські колективи підприємств, установ та організацій були, є і будуть ще багато років гордістю профспілок не лише нашої Вінниччини, але і всієї України.