20 вересня 2021 року студенти Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ під керівництвом директора Наталії Замкової, заступника директора з навчально-виховної роботи Ірини Юрчик та науково-педагогічного колективу кафедри фізичного виховання та спорту взяли участь у спортивно-масовому заході з нагоди святкування Міжнародного дня студентського спорту.
Організаторами заходу було передбачено демонстрацію презентаційних майданчиків сучасних видів рухової активності, проведення майстер-класів з видів спорту, проведення різноманітних фізкультурно-оздоровчих заходів, які мали на меті виховання та популяризацію стереотипу здорового способу життя, активізацію спортивної та творчої діяльності, залучення студентської молоді до занять спортом.
Представники збірних команд ВТЕІ КНТЕУ виступили у спарингу з боксу, взяли участь у змаганнях з перетягування линви та футболу, презентували комплекс аеробних вправ «Здорова спина». Колектив народного театру сучасного танцю «Ритм серця» яскраво виступив з танцювальним номером та запалив публіку.
Дякуємо організаторам та учасникам заходу за активну життєву позицію!

ФОТОЗВІТ