23 вересня 2021 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у виїзному засіданні Бізнес-школи в пінцерії «Black Dog White Dog», ТЦ Мегамолл.
Учасники засідання мали чудову нагоду познайомитися з власником мережі кав’ярень «Black_cat_white_cat_coffe», крафтової кондитерської «Мус-Мус», пінцерії «Black Dog White Dog» м. Вінниці – Кирилом Сиверчуком.
Кирило розповів майбутнім представникам бізнес-еліти Вінниччини про те, як визначався з концепцією та форматом власних закладів, як приймав рішення про вибір приміщення під кондитерську та пінцерію, як формував команду професіоналів, які клієнтоорієнтовані підходи було вирішено застосовувати в практичній діяльності мережі кав’ярень, крафтової кондитерської та пінцерії.
З перших вуст від власника закладів громадського харчування нового покоління слухачі дізналися про ефективні маркетингові заходи, які проходять напередодні відкриття пінцерії «Black Dog White Dog», про страви та напої, виконані в авторському стилі, про цікаві та оригінальні рецепти пінци, а також мали змогу посмакувати страви з меню за святковою ціною.
Щиро дякуємо Кирилу Сиверчуку та команді «Black Dog White Dog» за гостинність, за можливість отримати нові знання, практичний досвід та підвищити професійний рівень!