У цей осінній день 1 жовтня 2021 року в актовій залі культурно-мистецького відділу ВТЕІ КНТЕУ ми відзначили знакове для всіх нас свято – День працівників освіти. День Освітян святкують восени – найблагодатнішої пори, яка щедро обдаровує нас своїми плодами, адже ж і викладачі теж віддають дорогоцінні скарби своїх знань і життєвої мудрості студентам.
У святковій залі був присутній майже весь професорсько-викладацький склад, та співробітники інституту на чолі з директором Замковою Наталією Леонідівною, яка подарувала щирі вітальні слова з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.
Концертна програма готувалась у подарунок, щоб наші педагоги, викладачі, освітяни, хоч не надовго забули про свої щоденні турботи і проблеми, та разом з талановитою молоддю інституту провели приємні хвилини відпочинку і зарядилися позитивною енергетикою.
В цьому святі взяли участь всі творчі колективи культурно-мистецького відділу, до складу яких увійшли студенти переважно перших курсів, а саме: ансамбль народного танцю «Сяйво», народний театр сучасного танцю «Ритм серця», народний театр пісні «Слов’янка», народний студентський театр естрадної пісні «СТЕП» ; вокальні ансамблі: «Унісон», «Братчики», «VIVO», «THE VOICE», «Проліски», вокально-інструментальний ансамбль першокурсників, тріо скрипалів, дуети та окремі солісти-вокалісти.

ФОТОЗВІТ

 

Родзинками концерту був кожен виступ, адже оновлені колективи зачаровували глядачів своєю щирістю, майстерністю та оригінальністю.
Завершили концертну програму спільним виконанням всіма учасниками концерту пісні Святослава Вакарчука – «Все буде добре». То ж нехай Все буде добре у кожного, хто є частинкою родини ВТЕІ КНТЕУ!