30 вересня 2021 року у Вінницькому державному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулися урочистості з нагоди свята Дня працівників освіти.
Освітян Вінниччини вітали народна депутатка України Ірина Борзова, заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, який передав вітання від голови обласної Ради Вячеслава Соколового та всього депутатського корпусу, і перша заступниця голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна.
За сумлінну творчу працю, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти Почесними грамотами Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації відзначені науково-педагогічні працівники Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ:

- доктор економічних наук, доцент, завідувачка кафедри економіки та міжнародних відносин Валентина Хачатрян;
- кандидат технічних наук, доцент, завідувачка кафедри товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва Алла Тернова.
На заході також нагороджували грамотами та преміями талановиту молодь Вінницької області. За досягнуті успіхи у навчанні та значні перемоги у конкурсах Всеукраїнського рівня у 2020-2021 н.р. відзначено здобувачку ОС «магістр» спеціальності «Міжнародна економіка», лаборанта кафедри економіки та міжнародних відносин Інну Яцюк.
Вітаємо коліжанок! Бажаємо натхнення та подальших професійних досягнень!