8 жовтня 2021 року у стінах Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ відбулась дискусійна панель «Гайд по академічній доброчесності», організована кафедрою менеджменту та адміністрування, ресурсним центром зі сталого розвитку та центром грантових проєктів.
Головним спікером та натхненницею заходу є Валерія Кузінська, студентка 3 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Зазначимо, що даний захід організовано вже вдруге, адже він викликає неабиякий інтерес у студенства, навіть враховуючи те, що перший раз був проведений онлайн! Дискусійна панель пройшла в форматі сторітелінг, Валерія привела безліч цікавих прикладів з життя відомих постатей та власного досвіду, у захопливій атмосфері, з постійним фідбеком від учасників заходу.
До роботи дискусійної панелі долучилися студенти спеціальностей «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Соціальне забезпечення», ОС «молодший бакалавр», «бакалавр», а також науково-педагогічні працівники.
Валерія Кузінська майстерно залучила до бесіди як студентів, так і НПП, задаючи такі запитання, як «Що таке академічна доброчесність?», «Що означає саме для тебе академічна доброчесність і до чого тут кукурудза?», «Як бути академічно доброчесним?», «Як виробити доброчесні звички?». Учасники виявляли зацікавленість, оцінювали свої власні дії та думки з приводу дотримання академічної доброчесності та значення їх у професійній діяльності.
Дякуємо за змістовну зустріч організаторам та чудовій доповідачці Валерії! Бажаємо усім винести користь для себе із проведеного заходу!