19 жовтня 2021 року кафедрою менеджменту та адміністрування в рамках викладання вибіркової дисципліни «Місцеві ініціативи» проведений семінар з представниками інституцій громадянського суспільства м. Вінниця: Галиною Сегедою та Юрієм Глущуком.
Активні громадські організації, що працюють у Вінниці, є агентами змін і змушують владу бути прозорою, справедливою та ефективною. Вони часто є містком між владою і мешканцями міста та розвивають соціальне підприємництво.
Юрій Глущук, керівник відділу розвитку громадянського суспільства КП «Інститут розвитку міст» розповів про вінницьку платформу «Місто змістів», засновану на основі міжсекторального діалогу між громадськими активістами, місцевою владою та бізнесом, що є справжнім драйвером соціальної активності.
Галина Сегеда, голова Координаційної ради Мережі організацій громадянського суспільства «Місто змістів», зупинилась на особливостях діяльності Спілки та пріоритетних напрямках діяльності.
В семінарі взяли участь студенти бакалаврату спеціальностей «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент», «Економіка», «Соціальне забезпечення» та здобувачі освітнього ступеня молодший бакалавр спеціальності «Менеджмент».