29 листопада 2021 року на базі кафедри обліку та оподаткування було проведено лекцію директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Аудиторської фірми «Надійність», сертифікованим аудитором, кандидатом економічних наук, доцентом Манько Надією Федорівною на тему: «Організаційні аспекти виконання завдань з аудиту». Манько Надія Федорівна акцентувала увагу на особливостях застосування Міжнародних стандартів контролю якості аудиту, основних їх принципах, на понятті аудиторської думки, видах та формах аудиторського висновку, критеріях якості аудиторських послуг в Україні, а також відображення доказовості професійного твердження у звіті незалежного аудитора.
У заході приймали участь студенти обліково-фінансового факультету групи ФКА-31, ОБО-31, ОБО-11, ФКА-41 денної форми навчання. Під час лекції студенти цікавились сутністю системи контролю якості аудиторських послуг, а також особливостями доказовості в аудиті.
На усі запитання студентам було надано повні та вичерпні відповіді.
Кафедра обліку та оподаткування дякує фахівцю-практику, сертифікованому аудитору, Манько Надії Федорівні, за проведення цікавої та актуальної лекції.