15 грудня 2021 року кафедрою права ВТЕІ КНТЕУ був проведений круглий стіл на тему «Актуальні питання запобігання корупції», у якому брали участь студенти спеціальності «Право», викладачі кафедри права ВТЕІ КНТЕУ, а також були присутні гості – Олексій Різник, старший оперуповноважений 1-го сектору (протидії корупції) управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області Департаменту розслідувань Національної поліції України (випускник магістр спеціальності «Право» ВТЕІ КНТЕУ); Яна Різак – головний спеціаліст відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями Відкритого офісу Національного антикорупційного бюро України; Майя Каштан – головний спеціаліст Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України.
Під час круглого столу студенти виступили з доповідями за наступними теми:
- «Історичні факти про корупцію» - Зоріна Наталі, студентка 3 курсу (група ПР-32д);
- «Фактори, що зумовлюють розвиток корупції в Україні» - Гнап Дарина, студентка 3 курсу (група ПР-31д);
- «Корупційні ризики: поняття, класифікація, заходи усунення» - Максимчук Вадим, студент 3 курсу (група ПР-33д);
- «Причини корупції в системі органів державної влади» - Діденко Альона, студентка 4 курсу (група ПР-42д);
- «Антикорупційне виховання як захід протидії отриманню неправомірної вигоди» - Журавська Дар’я, студентка 3 курсу (група ПР-33д);
- «Суб’єкти реалізації антикорупційної політики в Україні» - Шевчук Ілля, студент 3 курсу (група ПР-33д).

Різник Олексій виступив з доповіддю «Протидія правопорушенням, пов’язаних з корупцією, підрозділами Національної поліції України» та навів приклади корупційних правопорушень, які найчастіше виявляють працівники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області Департаменту розслідувань Національної поліції України. Яна Різак та Майя Каштан розповіли студентам про місію Національного антикорупціного бюро України щодо запобігання корупції, про інформаційно-просвітницькі заходи НАБУ та взаємодію з молоддю, та провели Антикорупційну вікторину зі студентами. Також студентка четвертого курсу спеціальності «Право» Вікторія Главацька поділилася враженнями про участь у Всеукраїнському антикорупційному муткорті, який відбувся 19-21 листопада 2021 у м. Харкові організованого Національним антикорупційним бюро України та Антикорупційною ініціативою ЄС. Дякуємо запрошеним гостям та учасникам за цікаву та пізнавальну інформацію!