14 червня 2022 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ пройшов «День Абітурієнта». Цей захід допоможе абітурієнтам зробити правильний крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме їх професійне майбутнє.
Вступники прослухали доповідь Наталії Замкової – доктора філософських наук, професора, заслуженого працівника освіти України, директора ВТЕІ ДТЕУ, депутата Вінницької обласної ради, голови постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту. Під час свого виступу, директор познайомила абітурієнтів з перевагами інституту, надала корисну інформацію про яскраве студентське життя, спеціальності та освітні програми у ВТЕІ ДТЕУ. Відповідальний секретар приймальної комісії ВТЕІ ДТЕУ Інна Гулівата провела пізнавальну доповідь в формі запитання-відповідь, де дала змістовні відповіді про особливості Вступної кампанії 2022 та проведення НМТ 2022. Голова ради студентського самоврядування Аліна Юренко розповіла вступникам про широкі можливості студентського життя у ВТЕІ.

ФОТОЗВІТ

Абітурієнти також долучилися до участі в інтерактивному опитуванні, яке відбувалося протягом всього заходу. У присутніх була можливість поспілкуватися з представниками кафедр, дізнатися детально про кожну спеціальність та організацію освітнього процесу з перших вуст і отримати вичерпні відповіді на всі свої запитання, а також взяти участь у розіграші цінних призів.
Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ з радістю відкриває свої двері та дарує безліч можливостей для кожного з майбутніх студентів!
Дякуємо, що завітали до нас! До нових зустрічей!