5 та 6 липня 2022 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбулося урочисте вручення дипломів ОС «Бакалавр» та ОС «Молодший бакалавр» факультету торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування, обліково-фінансового факультету і факультету економіки, менеджменту та права.

ФОТОЗВІТ

Директор ВТЕІ ДТЕУ, доктор філософських наук, професор, депутат Вінницької обласної ради Наталія Замкова та декани кожного факультету: Сергій Гирич, Оксана Дзюба та Лариса Сікорська привітали випускників із здобуттям першого рівня вищої освіти та вручили кожному випускнику омріяний ними диплом. Студенти, які здобули диплом з відзнакою, отримали в подарунок за плідну працю головний символ інституту - статуетку сови ВТЕІ ДТЕУ, а найкращі студенти були нагороджені грамотами за високі досягнення в спортивному, творчому, науковому і культурному житті інституту та міста. Наприкінці заходу, теплою та мотивуючою піснею «Ой, у лузі червона калина» привітав випускників дует «Крила» - Анастасія Рабозей та Анастасія Моргунова.
Вітаємо наших бакалаврів! Бажаємо високих кар'єрних досягнень, постійного власного росту і розвитку, перемоги та мирного українського неба!
Не зупиняйтеся на досягнутому! Чекаємо вас на навчання у магістратурі!