27 березня 2015 року в ауд. 707, к. 4 в рамках проведення Фестивалю студентської науки на обліково-фінансовому факультеті кафедрою економічної кібернетики та інформаційних систем було проведено відкрите засідання дискусійного клубу «Інноваційні технології в управлінні підприємствами та організаціями», керівник – к.т.н., доцент Кузьміна О.М. У засіданні дискусійного клубу взяли участь здобувачі освітнього ступеня «магістр» за спеціалізаціями «Економічна кібернетика» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». У якості гостей на даний науковий захід були запрошені учні 11-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №26.   

 

  • Паламарчук Ю., група МЗД-11д(м), доповідь на тему «Автоматизація управлінських функцій в організації»;
  • Марунек Д., група МЗД-11д(м), доповідь на тему «Ефективність впровадження автоматизованого робочого місця фахівця економічного напряму у діяльність організації»;
  • Кучерява І., група ЕК-11д (м), доповідь на тему «Телекомунікаційні інформаційні технології в сучасних організаціях».

І менеджмент, і кібернетика вивчають процеси управління в різних сферах діяльності людини, проте відрізняються підходи і методи дослідження, тому обмін науковими здобутками між студентами різних спеціальностей та цікаві дискусії щодо проблемних питань є дуже корисними.