27 березня 2015 року на кафедрі економіки підприємства та міжнародної економіки відбулося засідання дискусійного клубу «Інновації заради майбутнього» на тему: «Митне регулювання діяльності підприємств ЗЕД». В роботі дискусійного клубу прийняли участь студенти груп ЕП-11дм та МЕ-11дм, ЕП-11д та МЕ-11д. Відкрив засідання дискусійного клубу завідувач кафедри економіки підприємства та міжнародної економіки Гарбар В.А.  

З презентаційними доповідями виступили учасники клубу:

  • «Митні режими: суть, функції та особливості застосування» Гордієнко А. – студентка групи МЕ-11дм ВТЕІ КНТЕУ
  • «Особливості податкового законодавства у вільних економічних зонах» Коваль А. – студентка групи МЕ-11дм ВТЕІ КНТЕУ
  • «Сучасний механізм оподаткування середнього та малого бізнесу в Україні» Кузнець А. – студентка групи ЕП-11дм ВТЕІ КНТЕУ
  • «Світовий досвід використання митних режимів» Дерезюк О. – студентка групи ЕП-11дм ВТЕІ КНТЕУ

Студенти активно прийняли участь в обговоренні сучасних проблем, які стоять перед підприємствами, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність. Зокрема в ході дискусії було зазначено, що ефективне використання митного регулювання дозволяє забезпечити високу конкурентоспроможність українських товарів та послуг на зовнішніх ринках, сприяє безболісній інтеграції України в європейське співтовариство. Учасник дискусійного клубу відмітили корисність заходу для формування фахових компетенцій молодих спеціалістів.