2 квітня 2015 року в ауд. 801, к. 4 в рамках проведення Фестивалю студентської науки на обліково-фінансовому факультеті кафедрою фінансового контролю і аналізу було проведено відкрите засідання студентського наукового гуртка «Проблеми економіко-правових аспектів реалізації фінансового контролю і аналізу» під керівництвом завідувача кафедри, д.е.н., проф. Денисюка О.М. Засідання було присвячено проблемам фінансового контролю на сучасному етапі розвитку ринкової економіки країни. На захід був запрошений к.ю.н., громадський діяч Паризький І.В., який ознайомив студентство із практичними аспектами реалізації функції контролю в державі.   

 У засіданні студентського наукового гуртка взяли участь студенти груп ДФК-31 та ДФК-41. Програмою засідання наукового гуртка було передбачено виступи:

  • Сузанської Зоряни із доповіддю на тему: «Проблеми удосконалення державного фінансового контролю в Україні»;
  • Гилюк Ліни із доповіддю на тему: «Проблеми державного фінансового контролю на місцевому рівні»;
  • Загородньої Ірини із доповіддю на тему: «Визначення пріоритетних напрямків удосконалення системи фінансового контролю в контексті європейської інтеграції»;
  • Сергійчук Ольги із доповіддю на тему: «Проблеми та шляхи вдосконалення державного фінансового контролю за використанням наркотичних лікарських засобів та психотропних речовин у закладах охорони здоров’я»;
  • Романової Катерини із доповіддю на тему: «Контроль обліку основних засобів та шляхи його вдосконалення»;
  • Передереєвої Олени із доповіддю на тему: «Проблеми та напрями вдосконалення бюджетного контролю в Україні».

Доповіді були підготовлені на високому рівні, а після їх презентації між учасниками засідання наукового гуртка відбувалась активна дискусія щодо обговорення проблемних питань.