1 квітня 2015 року в Київському національному торгово-економічному університеті відбулася фінальна гра ІІ сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора». У фінальній грі КВН взяли участь наступні команди: «Stamford» - Чернівецький торговельно-економічний інститут; «Економ-клас» - Харківський торговельно-економічний інститут; «Товарный вопрос» - ФТТП, КНТЕУ; «8 сантиметров» - ФОАЕК, КНТЕУ; «Сборная торгового» - Вінницький торговельно-економічний інститут.

  ФОТОЗВІТ

 Як бачите, серед п’яти претендентів на перемогу була у фінальній грі і наша рідна команда ВТЕІ КНТЕУ, до складу якої увійшли: Олексій Юнусов, Світлана Ходус, Роман Щур, Денис Бантос, Іван Каратнюк, Олена Нечитайло, Тамара Невеличко, Неля Бєдних, Марина Висоцька, Анастасія Махлай, Юлія Ковбасюк, Тетяна Церковна.

Глядацький зал був переповнений глядачами. Відчували підтримку вболівальників і наші учаснсики, адже серед присутніх було досить багато вінницьких студентів, які є шанувальниками веселої і кмітливої команди «Сборная торгового» і самі не проти увійти до її складу. Тема гри була досить цікава - «Iнноваційні технології». Привітання всіх 5 команд, що пройшли під назвою «Випереджаючи час», були досить яскравими та креативними. Досить цікавим виявився конкурс «Розминка», не обійшлося і без капітанського конкурсу «Технологічне ноу-хау», який дав можливість капітанам команд проявити свою кмітливість, оригінальність та винахідливість. Цікаво було глядачам і журі переглядати музичне домашнє завдання «Від пірамід до планшета», яке було схоже на шоу.

Наша команда «Сборная торгового» представила себе на досить високому і професійному рівні, за що і отримала перемогу у боротьбі за Кубок, розділивши призове перше місце з командою "8 сантиметров" - ФОАЕК, КНТЕУ. З Кубком в руках і з девізом «Смійся та не здавайся» вони повернулися отримувати вітання у родинній атмосфері ВТЕІ КНТЕУ.

Вітаємо наших переможців. Смійтесь разом з ними, бо сміх продовжує життя.