Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

29 лютого 2024 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбулася гостьова лекція від засновниці та SEO Майстерні стратегічного маркетингу «inTEG» Анель Інтегріті. Тема лекції: «Стратегія масштабування проти стратегії виживання».

Під час лекції пані Анель поділилася своїм досвідом та знаннями з аудиторією, до якої входили здобувачі вищої освіти спеціальностей 075 «Маркетинг», ОП «Маркетинг», 061 «Журналістика», ОП «Реклама і зв’язки із громадськістю», 076 «Підприємництво і торгівля», ОП «Підприємництво і торгівля». Спікер зосередилась на двох ключових стратегіях, які використовуються в бізнесі:
- стратегія масштабування спрямована на швидке зростання та експансію бізнесу. Її особливості: фокус на інноваціях та нових ринках, високий рівень ризику, швидке прийняття рішень.
- стратегія виживання орієнтована на збереження та стабільність бізнесу. Її особливості: фокус на економії та оптимізації ресурсів, низький рівень ризику, обережне прийняття рішень.
Пані Анель детально розглянула переваги та недоліки обох стратегій, а також надала практичні поради щодо того, як вибрати оптимальну стратегію для бізнесу.
Науково-педагогічний персонал кафедри маркетингу та реклами, на чолі із завідувач кафедри Поліщук Іриною висловлює щиру вдячність за цікаву і дуже змістовну гостьову лекцію пані Анель Інтегріті. Сподіваємося на плідну співпрацю. Рухаємося разом із бізнесом до Перемоги!