Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

29 лютого 2024 року відбулася відкрита лекція на тему «Забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій», яку провів кандидат наук з державного управління, начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук.

Під час заходу було детально розглянуто основні завдання та повноваження Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, організаційну структуру управління, а також було надано інформацію щодо заходів, які здійснюються з моменту початку війни та подолання її наслідків.
Лекція викликала великий інтерес серед студентів бакалаврату та магістратури спеціальностей 281 Публічне управління та адміністрування, 073 Менеджмент, викладачів та усіх бажаючих, які активно обговорювали представлену інформацію та задавали питання спікеру.
Найбільше студентів цікавили вимоги до спеціалістів, які працюють в управлінні, умови проходження практики, стажування, а також працевлаштування до управління. Дякуємо Руслану Богдановичу за цікаву та інформативну лекцію, а також всім учасникам за активну участь та зацікавленість у важливій темі! Дякуємо працівникам ДСНС, Збройним силам України, усім службам, хто забезпечує впевнений рух до Перемоги та дає можливість отримувати якісні знання!