Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

30 березня 2024 року доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Наталя Онищук та Валентина Постова провели лекції для слухачів Школи гідів та амбасадорів Вінниці, організованої КП Вінницької міської ради «Офіс туризму Вінниці». Лекції прослухали близько 20 осіб – майбутніх екскурсоводів та амбасадорів Вінниці.

Наталя Онищук виступила з лекцією на тему «Готельне обслуговування», в якій розкрила основні принципи та методи класифікації засобів розміщення, визначила загальні вимоги до засобів розміщення, розповіла типологію готелів, особливості організації надання основних послуг і додаткового сервісу в готелях, деталізувала процес вибору готелю під час розробки екскурсійних турів, а також поділилась власним досвідом вибору засобів розміщення.
Валентина Постова провела лекцію на тему «Ресторанне обслуговування», у якій визначила важливість ресторанного обслуговування в туризмі, проаналізувала заклади ресторанного господарства Вінниці, встановила, які заклади і де найбільше зосереджені, розповіла про особливості вінницьких страв, визначила роль гіда в ресторанному досвіді туристів, особливості організації харчування туристів у транспортних турах і під час транспортного обслуговування, а також надала поради щодо забезпечення якісного ресторанного обслуговування.
Учасники лекцій ділились своїми думками та досвідом, ставили запитання лекторам та один одному. Це сприяло більш глибокому розумінню тем, що розглядалися, а також дало можливість учасникам отримати нові знання та навички. Також в процесі відбувалися жваві дискусії, які свідчать про те, що слухачі лекцій зацікавлені в темі і прагнуть отримати максимум корисної інформації, мають активну життєву позицію і не бояться висловлювати свою думку та готові до співпраці та обміну досвідом. Такі дискусії робили захід більш цікавим та продуктивним.
Впевнені, що знання та навички, здобуті в Школі гідів та амбасадорів Вінниці, допоможуть її слухачам у майбутній професійній діяльності. Крім того, діяльність Школи суттєво сприятиме розвитку туризму в місті Вінниці, підвищенню іміджу міста та ще кращому її просуванню на туристичному ринку.