Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

2 квітня 2024 року відбулась гостьова лекція заступника начальника Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Ющука Олега Дмитровича для здобувачів вищої освіти «бакалавр» та «магістр» спеціальностей «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент», «Маркетинг» та усіх зацікавлених, а також науково-педагогічних працівників.

Крім основних напрямків роботи Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в умовах воєнного стану, Олег Дмитрович презентував офіційний ресурс Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України «Екозагроза», розповів про його можливості та користь для громадян.
На завершення зустрічі Олег Дмитрович запросив активних та ініціативних студентів до проходження практики на базі Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.