З 30 березня по 7 квітня проходив тиждень факультету економіки, маркетингу та менеджменту, проведення якого вже встигло стати доброю щорічною традицією на факультеті. В рамках проведення тижня факультету відбулися наступні заходи: ФОТОЗВІТ

30 березня 2015 р. відбувся конкурс стінних газет: «Навчаємось та розважаємось!», у якому академічні групи факультету презентували себе та своє студентське життя у гумористичному тоні, адже проведення тижня ФЕММ цього року припало на День гумору 1 квітня. Переможців визначали представники адміністрації факультету та студентства. І місце отримала група ЕП-21, ІІ місце поділили між собою групи МТБ-31 та МОт-11, а третє місце дісталося групі МР-31. Вітаємо переможців!
30 березня 2015 р. проходив також тренінг з ораторського мистецтва «Публічні виступи». Проводив тренінг член громадської організації «Самопоміч», досвідчений коуч-тренер В’ячеслав Мацюк, що зголосився долучитися до заходів факультету на запрошення радника голови Ради студентського самоврядування ВТЕІ КНТЕУ Романа Молдована. Прикметно, що окрім студентів 3 курсів факультету до роботи тренінгу приєдналися також студенти 1 курсу. Інтерактивне спілкування із тренером, влучні практичні поради та невимушена атмосфера зібрання дали змогу студентам випробувати та відточити свої ораторські навики.
Вівторок 31 березня 2015 р. був позначений творчими настроями на факультеті. У 23 аудиторії 2 корпусу відбувся майстер-клас з тістопластики, який проводили фахівці Вінницького обласного художнього музею Олійник Таїсія та Романишина Ольга. Дівчатам факультету було запропоновано виготовити ляльку-берегиню із солоного тіста. Крім того, майстрині розказали та продемонстрували дівчатам усі тонкощі приготування тіста, роботи з ним та оздоблення уже готового виробу. Натхненні весняним настроєм, кожна з дівчат створила неповторну власну ляльку-берегиню. Цього ж дня студенти 1 курсу факультету відвідали відкриття виставки патріотичних полотен вінницького художника Ігоря Зозулі, присвячених Революції гідності та героям Майдану.
У середу 1 квітня 2015 р. відбулося засідання клубу «English Club» до Дня гумору за участі студентства факультету та учнів
випускних класів гуманітарної гімназії № 1 м. Вінниці. Запрошеними гостями засідання були волонтери організації «Youth with a Mission» Ендрю Форд та Сергій Слагер. Волонтери поділилися кумедними історіями з власної практики святкування Дня гумору та окреслили відмінності жартів та гумору у Сполучених Штатах та Австралії. Студенти інституту та учні школи, в свою чергу, розповіли гостям про особливості українського гумору та розіграші, що траплялися з ними на 1 квітня. Веселій та розкутій атмосфері зібрання посприяла організована студентством факультету кава-брейк, під час якої студенти та гості мали змогу продовжити спілкування англійською у неофіційній та невимушеній манері.
Четвер 2 квітня 2015 р. виявився не менш жвавим та насиченим враженнями, адже цього дня проходив майстер-клас з гри «Мафія» для студентства факультету та студентів Вінницького торговельно-економічного коледжу. Майстер-клас проводив голова Обласної федерації інтелектуально-спортивних ігор Сергій Штельмах на запрошення радника голови Ради студентського самоврядування ВТЕІ КНТЕУ Романа Молдована. Тренер ознайомив гравців з правилами гри та поділився з ними власним досвідом та хитрощами переможця. Після цього гравці розділися на дві команди, кожна з яких мала своїх прихильників та вболівальників, та розпочали гру. Ентузіазм та запал, з яким проходила гра, вражав, адже кожна з команд отримала справжнє задоволення, занурившись на якийсь час у атмосферу життя сицилійської мафії.
П’ятниця 3 квітня 2015 р. відзначилась проведенням одразу двох тренінгів. Тренінг з управління часом «Тайм менеджмент» викликав справжній ажіотаж, адже саме студентам вкрай важливо вміти правильно та раціонально розподіляти свій час. Тренінг проводив член правління Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії», тренер-консультант Максим Студілко, що сам є випускником нашого інституту. Паралельно проходив тренінг «Розвиток комунікативних навичок молоді з метою ефективної соціальної інтеграції», організаторами якого виступили фахівці управління міжнародного співробітництва Вінницької ОДА та Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив. Інтерактивні методи роботи, цікаві теми для обговорення та дискусій, а також конструктивні поради студентам щодо презентації своїх думок широкій аудиторії або студентській групі стали запорукою успішності проведеного тренінгу.

Завершився тиждень факультету економіки, маркетингу та менеджменту гучними та урочистим концертом, під час якого активні, успішні та творчі студенти та академічні групи факультету отримали грамоти та подяки. Крім того, з вітальним словом до студентства та викладачів звернулася директор інституту Наталія Леонідівна Замкова. Глядачі також мали змогу переглянути відеозвіт заходів, що відбулися в межах тижня факультету. В рамках концерту глядацьку залу розважали співочі та танцювальні номери від талановитих студентів факультету. Привітання на адресу факультету також лунали від команди КВН «Збірна торгового».

Тож, до зустрічі на тижні факультету економіки, маркетингу та менеджменту наступного року!