Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

21 травня 2024 року у ВТЕІ ДТЕУ відбувся Промодень на публічній службі за участі Ірини Мартинчук, головного спеціаліста відділу у Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернівецькій областях Західного міжрегіонального управління НАДС. До заходу виявили інтерес студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування», науково-педагогічні працівники інституту, а також усі бажаючі, хто цікавиться можливостями працевлаштування у сфері публічної служби!

Ірина Анатоліївна познайомила учасників з особливостями роботи на публічній службі, актуальними потребами щодо резерву публічних службовців у різних сферах державної служби в умовах відбудови на деокупованих територіях. Також велика увага було приділена питанням стажування на державній службі, що викликало неабиякий інтерес у здобувачів.
Так, студентка 3 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Анастасія Білошкурська поділилась досвідом та враженнями від успішно пройденого стажування в органах публічної влади, організованого РСС Вінниччини та Вінницькою ОВА.
Сподіваємось, що даний захід дасть поштовх активним студентам до розвитку та професійної самореалізації у сфері публічної служби, а також стане гарним продовженням тривалої та надійної співпраці інституту зі структурними підрозділами НАДС, особливо із Західним міжрегіональним управлінням.