Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

30 травня 2024 року здобувачі вищої освіти ОП "Реклама та зв'язки з громадськістю" спеціальності 061 "Журналістика" брали участь у семінарській програмі найбільшої національної креативної події року «Ukrainian Creative Stories».

Для здобувачів, які навчаються на спеціальності ОП "Реклама та зв'язки з громадськістю" і спрямовані на журналістику участь у національних креативних подіях, таких як «Ukrainian Creative Stories» є важливою, тому що дає можливість розвинути навички в області креативності та комунікацій, відкрити нові можливості і перспективи для майбутньої кар'єри, налагодити професійні комунікації з провідними рекламістами, комунікаційними, копірайтерами, креативними директорами, піарниками та іншою професійною спільнотою своєї спеціальності, отримати нові знання та досвід від Мега професіоналів рекламної та ПР-індустрії.
Щиро дякуємо Maksym Lazebnyk , директору Всеукраїнської Рекламної Коаліції, за можливість брати участь у професійних заходах здобувачам Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ .