Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

21 червня 2024 року у стінах ВТЕІ ДТЕУ традиційно відбувся випуск студентів освітнього ступеня «Бакалавр» та «Молодший бакалавр»!

ФОТОЗВІТ

Цього року випускники обліково-фінансового факультету, факультету економіки, менеджменту та права і факультету торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування продемонстрували високий рівень знань та навичок, досягнувши значних успіхів у своїх академічних і професійних прагненнях.

Церемонія вручення дипломів відбулася у святковій атмосфері, адміністрація інституту та декани факультетів: Андрій Нікітішин, Галина Іванченко та Сергій Гирич звернулися до випускників з вітальними промовами, підкресливши важливість отриманих знань та значенні освіти у сучасному світі. Багато випускників планують продовжити навчання на магістерських програмах, деякі вже мають пропозиції щодо роботи від провідних компаній та організацій.
Вітаємо наших випускників з успішним завершенням бакалаврських програм та бажаємо їм подальших успіхів у професійному та особистому житті. Ми впевнені, що вони стануть гідними представниками нашого інституту і зроблять вагомий внесок у розвиток суспільства!