Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

20 червня 2024 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ відбувся Всеукраїнський круглий стіл на тему «Публічна політика та бізнес в умовах безпекових викликів», організований кафедрою менеджменту та адміністрування.
Захід відбувся з метою відзначення професійного свята - Дня державної служби, а також обговорення актуальних питань публічного управління та особливостей функціонування бізнесу в умовах війни, напрацювання пропозицій для відбудови України.

З вітальними словами до учасників круглого столу звернулись Галина Іванченко, декан факультету економіки, менеджменту та права, та Наталя Махначова, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування. Важливо, що захід об’єднав науковців та практиків з Києва, Одеси, Вінниці та Квебеку (Канада).
В ході проведення круглого столу було обговорено наступні теми:
- Актуальні питання проходження публічної служби в сучасних умовах.
Доповідач: Володимир Бражевський, заступник начальника Західного міжрегіонального управління НАДС – начальник відділу у Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернівецькій областях.
- Вища освіта та наука України під час війни: проблеми та перспективи їх вирішення. Досвід Канади в публічному управлінні.
Доповідач: Микола Дурман, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри публічного управління, адміністрування та економіки Університету трансформації майбутнього (м. Чернігів, Україна), професор-дослідник Національної школи публічного управління (Квебек, Канада).
- «Економічна ностальгія» Півдня і Сходу України: кілька спростованих міфів в умовах сьогодення.
Доповідач: Ігор Стамбол, координатор проєктів Українського кризового медіа-центру, кандидат історичних наук, доцент кафедри інформаційних комунікацій Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка (м. Київ).
- Цифровий етикет сучасного управлінця: нові реалії - нові стандарти.
Доповідач: Ганна Панченко, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління та регіоналістики Інституту публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка» (м. Одеса).
- Проблемні аспекти застосування методів «м’якої» та «жорсткої» сили в публічному управлінні в умовах війни.
Доповідач: Вікторія Латишева, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління та регіоналістики Інституту публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка» (м. Одеса).
- Труднощі виходу компаній на міжнародні ринки в умовах війни.
Доповідач: Яна Топіна, експерт-консультант з експорту консалтингового агентства Export Solutions. - Управління ризиками підприємства під час війни.
Доповідач: Ігор Вальчишен, директор Приватного науково-виробничого підприємства «ВІННИЦЯПРОМСТАНДАРТ».
- Стресостійкість лідера під час війни.
Доповідач: Наталія Корж, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту та адміністрування Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ.
До дискусії та обговорень активно долучались Ірина Динник, кандидат наук з державного управління (Державний торговельно-економічний інститут), Ірина Ніколіна, кандидат наук з державного управління, доцент, яка поділилась кращими практиками цифровізації в громадах та взяла участь у обговоренні досвіду публічного управління в Канаді, виділення пріоритетних напрямків наукових досліджень.
Дякуємо усім учасникам зустрічі за змістовні доповіді, сподіваємось на подальшу співпрацю в науковій, освітній та грантовій діяльності!