Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

На закінчення навчального семестру, в останні дні сесії, студенти першого курсу ОП "Реклама і зв'язки з громадськістю" спеціальності 061 "Журналістика" мали можливість застосувати свої знання і навички у реальному телевізійному проєкті, що допомогло їм отримати цінний досвід роботи в галузі медіа. Участь у зйомці ТВ Шоу «ХТО ЗВЕРХУ?» дозволила студентам практикуватися у роботі з рекламою, комунікаціями та публічними виступами, що є важливими аспектами їхньої професійної діяльності. Такий процес сприяв розвитку їх творчих здібностей та розширив їхні можливості для майбутньої кар'єри в обраній галузі.

Завдяки позитивному відношенню команди Starlight Production майбутні журналісти, рекламісти, піарники пізнали і зрозуміли роботу кожного члена команди ТВ Шоу «ХТО ЗВЕРХУ?», побачили на власні очі, як учасники команди на знімальному майданчику виконують різноманітні завдання, такі як: режисура, операторська робота, звукозапис, монтаж, режисура артистів, робота зі світлом та багато іншого. Кожен член команди ТВ Шоу «ХТО ЗВЕРХУ?» поділився практичним досвідом роботи, розповів про власні професійні функції та відповідальність, секрети успішного створення відеоматеріалу.
Вже по завершенню знімальної зміни на майданчику ТВ Шоу «ХТО ЗВЕРХУ?» для Нового каналу здобувачі вищої освіти отримали інсайти та досвід від професіоналів галузі, слухали розповідь, як працює та функціонує медіаканал, розширили свою мережу контактів і навіть задумалися над стажуванням, почали вивчати вимоги до претендентів на вільні вакансії медіагрупи STARLIGHT MEDIA.
Сучасна креативна молодь під час візиту на знімальний майданчик фіксувала всі робочі моменти, а також не втрималися від створення особливих фото та відео – селфі зі знаменитостями та артистами.
Переглядаючи сторінки здобувачів вищої освіти ОП «Реклама і зв’язки з громадськістю» на спеціальності 061 «Журналістика» ВТЕІ ДТЕУ в Instagram, можна побачити, як вони ділилися своїми враженнями зі своїми друзями, підписниками у соціальних мережах. Зйомка коротких відео дозволила зберегти незабутні миті створення ТВ шоу "ХТО ЗВЕРХУ?" у вигляді зафільмованих емоцій та вражень. Публікуючи такі матеріали у власних сторіс, майбутні журналісти, рекламісти, піарники ідеальним способом передали атмосферу та емоції, що супроводжували всіх під час візиту на знімальний майданчик та підтвердили свою відданість та відповідність обраній спеціальності.
Щиро дякуємо Ользі Катющенко, СОО Starlight Production, COO Starlight Digital медіахолдингу STARLIGHT MEDIA, креативній команді ТВ Шоу «ХТО ЗВЕРХУ?» за можливість отримати перший цінний досвід участі в виробничому процесі ТВ шоу «ХТО ЗВЕРХУ?».