Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

5 липня 2024 року в головному корпусі нашого інституту відбулась важлива подія для майбутніх студентів - захід «Вступ-навігатор». Він став чудовою нагодою для абітурієнтів та їхніх батьків отримати вичерпну інформацію щодо вступу та підготовки до студентського життя.

ФОТОЗВІТ

Він став чудовою нагодою для абітурієнтів та їхніх батьків отримати вичерпну інформацію щодо вступу та підготовки до студентського життя.

Під час заходу учасники мали змогу дізнатися відповіді на найактуальніші питання:
- Що таке мотиваційний лист?
- Коли подавати електронні заяви на вступ?
- Які документи необхідно завантажувати в електронний кабінет?
Крім того, на заході зі вступним словом виступила директор інституту Наталія Замкова, яка підкреслила важливість якісної освіти та висловила підтримку всім абітурієнтам, а відповідальний секретар приймальної комісії Інна Гулівата детально розповіла про процедуру подачі документів, відповіла на всі запитання присутніх та надала важливі рекомендації щодо успішного проходження вступної кампанії.
Під час заходу було також проведено майстер-клас з написання мотиваційного листа, де досвідчені викладачі нашого інституту надали практичні поради та корисні інструкції щодо структури та змісту цього важливого документа. Учасники мали змогу задати питання та отримати індивідуальні консультації, що допоможе їм краще підготуватися до процесу вступу.
Цей захід допоміг багатьом абітурієнтам визначитися з кінцевим вибором спеціальності та підготуватися до процесу вступу. Ми раді, що змогли підтримати майбутніх студентів на цьому важливому етапі їхнього життя. До наступних зустрічей у стінах ВТЕІ ДТЕУ!