27 травня 2015 року на Соцьких озерах відбувся загальноінститутський День здоров’я ВТЕІ КНТЕУ. В рамках заходу було проведено квест «Бігай та оздоровляйся» між командами факультетів інституту. Спортивні ігри та активний відпочинок на свіжому повітрі також прийшлись до душі студентам та викладачам, що долучилися до Дня здоров’я.  
ФОТОЗВІТ

Змагання за першість у квесті були цікавими та запеклими. На початку ініціативу захопила команда ФТТГРС, проте зовсім скоро ФЕММ та ОФФ не лише наздогнали суперників, але й розіграли між собою тріумф. Принципово вирішальними були останні етапи квесту, після чого перемогу здобула команда ФЕММ, команда ОФФ зайняла 2 місце, а команда ФТТГРС посіла 3 місце. Звання найпалкіших вболівальників вибороли студенти ФТТГРС за віддану підтримку своїх учасників. У складі компетентного журі були директор інституту Замкова Наталія Леонідівна, яка звернулася до студентів зі вступним вітальним словом, заступник директора з навчально-виховної роботи Кізюн Алла Григорівна, декан факультету економіки, маркетингу та менеджменту Сікорська Лариса Олегівна, декан факультету товарознавства, туризму та готельно-ресторанної справи Гирич Сергій Володимирович, заступник декана обліково-фінансового факультету з навчально-методичної роботи Сегеда Сергій Андрійович та заступник голови ради студентського самоврядування факультету економіки, маркетингу та менеджменту Мацієвський Микола.

Переможці квесту, а також найактивніші вболівальники отримали солодкі призи від адміністрації інституту. Солодким подарунком були також відзначені організатори квесту: студенти факультету економіки, маркетингу та менеджменту Мацієвський Микола, Бойко Юлія та Сорока Маргарита. Студенти з ентузіазмом готували плов у казані, шашлики та шурпу на вогнищі, пригощали викладачів та один одного. Атмосфера дружнього настрою та активного відпочинку стала запорукою успішного проведення Дня здоров’я. Тож, до зустрічі на Дні здоров’я ВТЕІ КНТЕУ наступного року!