30 травня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася грандіозна подія – святкування Дня університету. Партнерами цього масштабного заходу стали відомі та поважні компанії: «Carlsberg Ukraine», Bank4YOU, «Геркулес», ГК «Нові продукти», «Platinum catering», ГК "Фокстрот", гіпермаркет «Ашан».  
ФОТОЗВІТ

Щорічна зустріч випускників вже стає доброю традицією. У цей день до випускників із найтеплішими словами звертаються представники професорсько-викладацького складу університету, а нинішні студенти виявляють гостинність і готують для винуватців урочистостей святкову концертну програму. Цього разу для участі в святкуванні зареєструвалося більше 600 випускників із усієї України. Відкриваючи свято, ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі зазначив: «Наша сьогоднішня зустріч має особливе значення, оскільки проходить напередодні 50-річного ювілею університету. За роки існування нашої alma mater з її стін вийшло більше 100 тисяч дипломованих спеціалістів. Диплом КНТЕУ не просто визнається в багатьох країнах, але і служить надійною рекомендацією його власникові. Наш університет обіймає найвищі позиції в рейтингах кращих вузів країни. Ми - перші за кількістю поданих заяв на одне місце. Цього року також увійшли в першу десятку серед 30 кращих вузів України. І це – не лише результат наполегливої праці наших викладачів. В цьому також і Ваша заслуга, дорогі наші випускники. Ви – головне наше надбання, предмет нашої гордості. Ми щиро раді тому, що сьогодні тут зібралися всі ті, кому небайдуже майбутнє університету, хто скучив за alma mater і знову захотів зустрітися зі своїми викладачами і наставниками, висловити їм слова подяки та побажати новому поколінню студентів успіхів у освоєнні майбутніх професій».

Програма заходів святкування Дня університету була дуже насиченою та цікавою: екскурсії університетом із фотографом, зустрічі з викладачами, Кулінар ШОУ, спортивні змагання, чемпіонат з жіночого футболу, різноманітні конкурси, студентські та мистецькі заходи, творчі майстер-класи, виставки, концертна програма. Вручаючи грамоти та срібні медалі студентам команді Вінницькі мисливці (ВТЕІ) за 2 місце в номінації «Барбекю»: відомий ресторатор, власник групи компаній мережі ресторанів «Наша карта» та ведучий програми «МайстерШеф» Тищенко Микола Миколайович подякував викладачам, що передали студентам цінні знання та корисні навички і побажав Рокицькій Лілії Олександрівні, Шафранюк Юлії Юріївні, Самченко Яні Анатоліївні, Стасюку Олександру Володимировичу, нових висот і досягнень. Адже Ваша професія – вічна».