21 вересня 2015 року в селі Правилівка Оратівського району відбувся «VІІІ фестиваль борщу». Який за традицією проходив у «Театрі на городі» Ганни Секрет, яка є Заслуженою журналісткою України та телеведучою популярного на Вінницькому телебаченні передачі – «Будьмо знайомі» та «Дивоцвіти». Мабуть вся мистецька еліта Вінницького обласного центру побувала там, щоб взяти участь у заходах, які організовує енергійна Ганна Секрет. Знають дорогу до села Правилівка митці з сусідніх Київської, Кіровоградської, Черкаської областей. На «VІІІ фестиваль борщу» приїхали вперше і талановиті представники ВТЕІ КНТЕУ – народний театр пісні «Слов’янка», керівник Заслужений артист України Адам Дзюба та студенти групи ХТІ – 31 Марія Зразюк та Олександр Стасюк, що представляли кафедру туризму та готельно-ресторанної справи, та презентували свій особливий борщ під назвою «Вінницька молодиця».  

   Всі, хто брали участь у фестивалі, повинні були дотримуватись певних умов: наварити борщ за оригінальним, з родзинкою, рецептом; наливати його для презентації у глиняний горщик, або у порцелянові тарілки, щоб борщ не втратив смаку; приправити справу гарним словом та піснею. Дружній, творчий колектив ВТЕІ КНТЕУ, дотримався усіх умов. Борщ, варений за цікавим рецептом та з нетрадиційних інгредієнтів, чудова пісенна композиція вразила усіх гостей та журі свята.

   Мали нагоду посмакувати і іншими борщами гостей, а їх було більше тридцяти, тому і прохання організаторів було взяти усім із собою ложки.

   Завершився фестиваль врученням дипломів та подарунків усім учасникам. Перше місце, позитивні емоції та смачні спогади привезли з собою наші студенти в супроводі керівників культурно-мистецького відділу. Було цікаво і смачно. З нетерпінням чекаємо наступного року!