16 листопада 2015 р. в актовій залі 4 корпусу ВТЕІ КНТЕУ відбувся «Фестиваль на Кубок Директора ВТЕІ КНТЕУ», в якому змагались 5 веселих команд:

  • «Лисий кактус»
  • «Опять 25»
  • «Инструкция по выживанию»
  • «Кава з молоком»
  • «Рандеву»

Кожна команда представляла «Свою візитку», максимальна оцінка - «5». Далі змагались у «Біатлоні», завданням, якого було підготувати цікаві жарти, які по черзі зачитували представники команд, а далі, за рішенням журі, команди вибували з конкурсу, отримавши певну суму балів(від 0,6 до 1 бала). Третій конкурс був капітанський, в якому лідери кожної команди повинні були представити невеличкий «Stand – Up»(капітанський) на студентську тематику, так як весь захід відбувався напередодні Дня Студента. Долю команд вирішувало журі у складі:

  • Голова журі директор Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – Замкова Наталія Леонідівна
  • Декан обліково-фінансового факультету– Бондаренко Валерій Михайлович
  • Декан факультету економіки, маркетингу та менеджменту – Сікорська Лариса Олегівна
  • Декан факультету товарознавства, туризму та готельно-ресторанної справи –Гирич Сергій Володимирович
  • Керівник відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів – Гнатюк Вікторія Володимирівна.

Озвучувала бали за конкурси студентка Наталія Колісник. Веселий настрій усім присутнім дарували і гості свята, це вже відома команда інституту (Зборная Торгового), яка за плечима має великий КВНівськийдосвід, а також команда Вінницького національного технічного університету. Між виступами команд свої вітання до Дня Студента дарували талановиті танцюристи та співаки культурно-мистецького відділу, а саме: народний театр сучасного танцю «Ритм серця» у повному складі та його солісти: Тетяна Церковна та Богдан Олійник; Олександр Мізецький та Лілія Якубовська; Вікторія Тарасенко; гурт« 3D»,та Іван Шевчук. Дмитро Воронич, Наталія Цвігун, Людмила Кривенко. По завершенню свята учасники фестивалю отримали солодкі подарунки від первинної профспілкової організації ВТЕІ КНТЕУ. А кубок фестивалю, який буде перехідним щороку з рук переможцівотримала чудова та оригінальна команда «Кава з молоком» - Вемуна Віктор та Гуцол Павло – ГРС – 11 д. Хлопці з радістю прийняли теплі вітання та фіолетовий кубок з рук директора інституту Замкової Наталії Леонідівни. Надіємось, що «Кава з молоком», «Зборная Торгового» та кращі гравці інших команд разом з організатором фестивалю та керівником клубу КВН Юрієм Постовим успішно представлять наш навчальний заклад у місті Києві, коли будуть змагатись за «Кубок Ректора КНТЕУ». Тож смійтесь на здоров’я, бо сміх продовжує життя.