22 грудня 2015 року в Вінницькому торговельно-економічного інституту КНТЕУ відбулась довгоочікувана подія всіх років - конкурс талантів «Дві зірки». Цей день був незвичайний, яскравий, радісний і навіть фантастичний, тому що всі мали змогу побачити виступи справжніх інститутських зірок, які раніше вміло маскувалися під маскою звичайних викладачів і студентів. Творчий конкурс «Дві зірки» - це живий звук, імпровізації і непередбачені дуети та колективи. Головною метою проведення конкурсу було налагодити плідну творчу співпрацю між студентами та викладачами, а також задіяти до участі всі дванадцять кафедр нашого інституту.

ФОТОЗВІТ

Наші учасники готували два завдання – це цікавий відео сюжет про себе та підготовку до конкурсу, а також свої багатогранні таланти, які повинні були оцінити журі та глядачі. Адже в цей день визначався не лише переможець, що отримає Гран-прі конкурсу «Дві зірки» та кубок, а й переможець в номінації «Глядацькі симпатії», для цього при вході в актову залу роздавались флаєрочки, завдяки яким обирали кращого учасника. Конкурс оцінювало журі:

1). Голова журі – директор ВТЕІ КНТЕУ Замкова Наталя Леонідівна;

2). Керівник народного театру пісні «Слов’янка», заслужений артист України Адам Дзюба;

3). Керівник народного театру сучасного танцю «Ритм серця» - Марина Висоцька;

4). Керівник ансамблю народного танцю «Сяйво» - Ростислав Лєонов;

5). Заступник Голови РСС – Олександр Бондар;

6). Керівник відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів – Вікторія Гнатюк.

Відкривали перед новорічне дійство два народних колективи: театр пісні «Слов’янка» та театр сучасного танцю «Ритм серця», які порадували всіх новорічно-різдвяною композицією та запальними танцями, що додали енергії на весь вечір. Володарями Гран – Прі конкурсу «Дві зірки» стали - асистент кафедри маркетингу та реклами Коновал Вікторія Вікторівна та студент групи МО – 41 д ФЕММ, Голова РСС Бантос Денис, подарувавши усім «Одеський міні-мюзикл» та танцювальну майстерність. Номінацію «Глядацькі симпатії» отримав родинний дует «МАХ і МА» - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем Гусак Людмила Петрівна та студент групи ДФ – 42 д ОФФ Гусак Максим, виконавши пісню «Мам» відомого гурту «Скрябін». Церемонія нагородження відбулась за участю новорічних персонажів – Діда Мороза та Снігурки, які разом з директором інституту Наталею Леонідівною та ведучими дійства Наталею Колісник та Юрієм Постовим вручили кубок, грамоти та подарунки переможцям та усім учасникам конкурсу, що також були відзначені в різних номінаціях. Загальна атмосфера свята, надіємось, стане зарядом енергії на весь новий рік, а проведення конкурсу «Дві зірки», що так грандіозно і вдало народився в нашому навчальному закладі, стане доброю традицією та внесе в історію ще один приємний відбиток.