Добрий день! Дякуємо за звернення, щоб отримати інформацію про Ваші бали, потрібно звренутися до фахівців деканату свого факультету.

 Добрий день! Дякуємо за звернення, ми передамо Ваше прохання до відповідного відділу, але якщо у Вас сталася така проблема, то Вам потрібно звернутися до деканату.

 Добрий день! Дякуємо за звернення, електронна система знаходиться на стадії апробації, постійно змінюється та вдосконалюється, тому просимо Вас поставитися з розумінням та терпінням. У кожного студента є можливість звернутися до деканату та викладача, щоб дізнатися потрібну Вам інформацію.

 Сесія для першого курсу за скороченим терміном навчання, спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування, відбудеться з 04.10.2021р по 08.10.2021р.

 На Обліково-фінансовому факультеті здійснюють підготовку за спеціальностями: 035 Філологія, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
Для вступу на спеціальності 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування потрібні наступні предмети ЗНО:
- українська мова та література;
- математика;
- історія України, іноземна мова, географія, біологія, фізика, хімія (на вибір).
Для вступу на спеціальність 035 Філологія потрібні наступні предмети ЗНО:
- українська мова та література;
- іноземна мова;
- історія України, математика, географія, біологія, фізика, хімія (на вибір).

 Для отримання даної довідки, студенту необхідно звернутися особисто або по телефону в деканат свого факультету. Термін виготовлення такого документа від 3 до 10 днів.

 Вступ на базі повної загальної середньої освіти відбуватиметься в електронній формі за результатами ЗНО, тому, в першу чергу, Вам необхідно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та отримати його задовільні результати.
З 1 липня потрібно створити електронний кабінет вступника. В період з 14 по 23 липня – подати електронні заяви на вступ у створеному Вами кабінеті. Виконання вимог до зарахування (подача оригіналів документів) триватиме з моменту оприлюднення рейтингових списків вступників (28 липня) до 18:00 год. 2 серпня.