Готельно-ресторанна справа
1. Сфера гостинності – це одна із найбільш розвинених, динамічних та захоплюючих у світі. З кожним новим витком технологічного розвитку, з кожним унікальним запитом гостя у цій сфері відкриваються ще більш різноманітні та особливі можливості роботи. Робота у сфері гостинності може принести значно більше бонусів, що пов’язані не тільки з професійним зростанням, а й із здоров’ям та добробутом. Відтак, вибір освітньої програми, а заразом і майбутньої професії, є обґрунтованим та не викликає сумніву.
2. Навчання за даною освітньою програмою – це завжди динамічний процес, сповнений постійного розвитку, опанування нових знань, набуття нових компетенцій, а тому вимагає постійного самовдосконалення. Впродовж навчання за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа» здобувачі вищої освіти мають можливість познайомитися та комунікувати з великою кількістю успішних людей, провідними фахівцями в сфері готельного та ресторанного бізнесу, що додатково мотивує до подальшого професійного зростання.
3. Навчання за ОП «Готельно-ресторанна справа» – це перспектива престижної та високооплачуваної роботи, можливість працювати в закладах готельного та ресторанного господарства на посадах керівника, спеціаліста, адміністратора, ресторатора, а також керівника малого підприємництва у сфері готельного та ресторанного бізнесу.
4. Навчання за ОП «Готельно-ресторанна справа» буде цікавим для цілеспрямованих, відкритих, ерудованих, наполегливих, рішучих, ініціативних, витриманих та уважних до деталей особистостей. У цій професії кожен день не буде схожим на інший, і саме це допомагає набути гнучкості та креативності. Великою перевагою професії є можливість розвивати готельний і ресторанний бізнеси, а також стати професіоналом у сфері індустрії гостинності та набути вміння у багатьох справах – кулінарному мистецтві, економіці, комунікаціях, продажі та організації заходів.
5. Для того, щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці, фахівцям необхідно поєднувати навчання та практичну роботу. Під час навчання за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа» я матиму можливість професійної самоідентифікації після кожного курсу навчання, що додатково підкреслює практико-орієнтованість освітньої програми та не може не мотивувати до вступу.
6. Детально ознайомившись із сайтом інституту, я з’ясував, що студентське життя в даному закладі є насиченим та перспективним. Зокрема, мені сподобалось, що навчаючись за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа», можна постійно брати участь у семінарах, зустрічах, вебінарах, форумах та конференціях із залученням представників готельно-ресторанного бізнесу, які діляться практичним досвідом вирішення економічних та соціальних проблем функціонування та розвитку індустрії гостинності в Україні та за кордоном, враховуючи умови сьогодення. А це досить потрібно та важливо для більш поглибленого вивчення та отримання більшої мотивації у навчанні.
7. Навчання за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа» – це можливість проходження практики у сучасних, провідних готельно-ресторанних комплексах, де опановують сучасні ринкові методи і форми організації управління в сфері готельного-ресторанного господарства, набувши професійних умінь та навичок для прийняття самостійних рішень у вирішенні конкретних виробничих ситуацій. Поєднання ґрунтовного теоретичного та практичного навчання студентів забезпечить випуск конкурентоздатного фахівця в галузі готельно-ресторанної справи.
8. Готельно-ресторанний бізнес – один із найскладніших, адже практично щодня з’являються нові гастрономічні тенденції, форми та методи обслуговування, відтак, необхідно щораз використовувати нові способи залучення споживачів. Для того, щоб залишатись завжди актуальними, закладам необхідно бути гнучкими – швидко змінювати страви, експериментувати з меню та його подачею, вводити різні системи автоматизації, а також постійно змінювати методи управління персоналом. Цього всього я зможу навчитись, обравши навчання за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа».
9. У майбутньому я мрію відкрити власний заклад готельно-ресторанного господарства. Сьогодні складність реалізації цієї ідеї зумовлюється тим, що всі схеми побудови бізнесу вже відпрацьовані, а на ринку існує величезна кількість конкурентів, відтак, триває неабияка боротьба за клієнтів і місце закладів під сонцем. За таких умов відкрити власний заклад виходить у багатьох, а от зробити його прибутковим – далеко не у всіх. Для того, щоб все вдалося, я обрала навчання за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа».
10. У майбутньому я мрію пов'язати своє життя з тим, що мені подобається. Я хочу стати ресторатором, який може управляти як рестораном, так і баром, кондитерською, закусочною та мережею фаст-фуду, бездоганно розуміючись при цьому на сучасних принципах ведення ресторанного бізнесу, маючи відповідні управлінські та організаційні навички, володіючи інноваційними технологіями ресторанного господарства, прогресивними формами організації виробництва та обслуговування, сучасними технологічними підходами, а також розумінням сучасного стану ринку та потреб бізнесу у сфері HORECA, умінням створювати заклад ресторанного господарства та управляти його діяльністю. Всі необхідні для здійснення моєї мрії знання та навички я можу здобути, навчаючись за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа».