Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету/Київського національного торговельно-економічного університету відлічує свою історію з 1968 року.

Щоб збагнути, хто ми є нині, необхідно звернутися до наших духовних витоків. Особливо символічним є те, що Вінницький торговельно-економічний інститут знаходиться у будівлі, в якій наприкінці ХІХ– на початку ХХ ст. розміщувалося реальне училище – найбільший культурно-освітній осередок нашого міста в ті часи. У цьому будинку, що є пам’яткою архітектури і містобудування, й нині панує дух минулих епох. Для кожного з нас він є храмом духовності, що формує неповторне культурне середовище, поєднує минуле та сучасність. Також у будівлі головного корпусу Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ діє Музей грошей, який був створений у 2001 році, а його колекція налічує понад 1000 експонатів.

 

Ми є спадкоємцями славного минулого, тому пропонуємо здійснити короткий історичний екскурс і з’ясувати, коли і за яких обставин було створено реальне училище, якою була його роль в культурному житті нашого міста, що ми знаємо про учнів та викладачів.

Щоб завітати на екскурсію до Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ/ необхідно натиснути "ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ" та дати відповідь на декілька простих питань.