Право
1. Освітня програма «Право» передбачає фундаментальну теоретичну підготовку та практико-орієнтоване навчання фахівців на якісно новому рівні, які володіють базовими знаннями й навичками у галузі професійної правничої діяльності, дає можливість впевнено орієнтуватися у чинному законодавстві, генерувати оригінальні й ефективні для суспільства ідеї, креативно мислити та діяти.
2. Своє головне завдання ми вбачаємо в підготовці правників нового покоління, спроможних на високому професійному рівні реалізовувати отримані знання в усіх сферах юридичної науки та практики.
3. Можливість участі у міжнародних, наукових, творчих та спортивних заходах. Наші студенти є учасниками та переможцями багатьох конкурсів у сфері юриспруденції.
4. Практична орієнтованість освітнього процесу. Освітня програма «Право» розроблена спільно з фахівцями у сфері юриспруденції. Під час складання переліку фахових дисциплін обов’язково враховуються рекомендації юристів-практиків.
5. Викладання супроводжується застосуванням сучасних інноваційних форм, методів та засобів навчання. Під час навчального процесу використовуються мультимедійні технології, проводяться практичні заняття з елементами ділових ігор, майстер-класи із запрошенням відомих юристів та громадських діячів.
6. Навчання студентів-правознавців ВТЕІ ДТЕУ побудоване на взаємодії викладачів, що мають значний досвід практичної роботи та поєднують юридичну практику з викладанням. До викладання правничих дисциплін залучені досвідчені працівники суду, прокуратури, інших державних органів, адвокатури та нотаріату.
7. Під час навчання студенти відвідують судові установи різних інстанцій та спеціалізацій, мають можливість бути присутніми на судових засіданнях та працювати судовими волонтерами.
8. У ВТЕІ ДТЕУ діє модельна зала судових засідань, яка стала вагомим майданчиком для розвитку практичних навичок студентів-правників. На постійній основі там проводяться практичні заняття та ділові ігри у формі судових засідань. Це дозволяє майбутнім правникам отримати повне відчуття присутності та активної участі у судових процесах щодо вирішення юридичних спорів з різних галузей права.
9. Проходження практики полягає у закріплені теоретичних знань власним практичним досвідом в органах державної влади, місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органах, престижних юридичних компаніях. Договори про співробітництво з установами та закладами, де працюють юристи-практики (суди, адвокатські об’єднання, криміналістичні лабораторії, відділки поліції, Прозорі офіси тощо) дозволяють залучати студентів-правників ВТЕІ ДТЕУ до різнопланової правничої діяльності, що стимулює їх інтерес до опанування професії юриста.
10. Професія юриста відкриває безмежні можливості для самореалізації та особистого розвитку. Кожна нова справа сприяє постійному вдосконаленню власних практичних навичок. Юридичні знання дозволяють правильно тлумачити нормативно-правові акти, юридично грамотно складати договори, а також супроводжувати господарську діяльність фізичних та юридичних осіб.