Центр розвитку кар’єри – це перший помічник студента в організації практичної підготовки для успішного працевлаштування на роботу своєї мрії, а також надійний партнер роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву компанії.
Центр розвитку кар’єри пропонує студентам:

  • допомогу у пошуку підприємств, рекомендованих для проходження практики, стажування та актуальних вакансій від роботодавців;
  • допомогу в організації співбесіди з роботодавцем;
  • організацію та проведення Дня кар’єри, який сприяє успішному працевлаштуванню.

Центр розвитку кар’єри пропонує роботодавцям-партнерам:

  • підбір студентів-практикантів, які віповідають найбільш актуальним місцям стажування;
  • можливість в проведенні тренінгів від представників компаній та майстер-класів для студентів;
  • розміщення інформації про вакансії компанії на офіційному сайті ВТЕІ КНТЕУ.

Шановні студенти, випускники та друзі ВТЕІ КНТЕУ!  Зараз Центр формує бази резюме й вакансій.
Тому, якщо Ви шукаєте або пропонуєте роботу надсилайте ваші листи з пропозиціями на електронну адресу Центру: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З нашою допомогою Ви зможете зацікавити найкращих роботодавців у своїй кандидатурі!
Якщо серед Вас є роботодавці - власники бізнесу, представники кадрових агентств запрошуємо Вас до співробітництва. Наші студенти та випускники мають не лише знання, вміння та навички, які необхідні для плідної роботи, а й величезний потенціал, який можна направити на користь Вашої компанії.

Традиційно для студентів старших курсів та випускників вузу Центр розвитку кар’єри проводить «Ярмарок вакансій». Періодичність ярмарку вакансій двічі на рік: восени – в листопаді, весною - в квітні. Як показує досвід, це являється найбільш ефективним способом наближення студентів та випускників до роботодавців. 

 В ярмарку вакансій приймають участь підприємства, компанії, установи, організації, сфера діяльності яких відповідає напрямку освіти студентів нашого інституту.
 Відвідування «Ярмарку вакансій» студентами ВТЕІ КНТЕУ пропонує:
  - індивідуальне спілкування студентів з керівниками чи представниками відділу персоналу заявлених компаній;
  - оформлення резюме, проходження співбесіди;
  - презентація компаній-роботодавців;
  - консультація спеціалістів по працевлаштуванню.
 Що таке ярмарок вакансій і для чого він потрібен?
 В ярмарку вакансій беруть участь багато організацій і тому, є можливість заявити про себе зразу в декількох найбільш цікавих для вас компаніях. Спілкування з менеджером по персоналу, керівником організації на ярмарку вакансій стане для вас першою співбесідою у вибраній компанії. Ви маєте можливість отримати інформацію щодо нових підходів адаптації студентської молоді до умов ринку праці та покращення своєї професійної підготовки.
 Для чого компанії приймають участь у ярмарку вакансій?

 Багато компаній приймають участь в таких заходах не тільки для того щоб швидше закрити гарячу вакансію, а й для формування резерву своєї компанії. Це означає, що по мірі надходження вільних вакансій роботодавець в першу чергу звернеться до цього резерву. Отже, навіть якщо відразу для вас пропозиції не знайшлося, не засмучуйтесь, найімовірніше, що ви її отримаєте найближчим часом.
 Ваш інтерес на ярмарку вакансій

 На ярмарку вакансій у вас буде можливість вивчити ринок праці на практиці. Ви оціните для себе різні пропозиції, порівняєте свої матеріальні очікування з реальною «вартістю» на ринку праці спеціалістів вашого рівня, познайомитесь з різними програмами для молодих спеціалістів, отримаєте інформацію щодо стажування та практики.
 Що не потрібно робити?

 Не розраховуйте на вашу імпровізацію та винахідливість. Навіть коротку промову потрібно написати напередодні та вивчити, інакше в потрібний для вас момент ви можете забути про щось важливе, і будете виглядати не професійно і не дуже впевнено. Ваша впевненість в собі не повинна бути перебільшеною, вона повинна відповідати реальності. Пробувати претендувати на посаду, яка явно перебільшує ваші можливості, і до того ж заявляти завишенні вимоги до заробітної плати не потрібно. Не рекомендується розпочинати розмову із запитань про заробітну плату. Це може викликати негативне враження на співбесідника. Не потрібно говорити, що ви погоджуєтесь на будь-яку посаду. Ви повинні чітко знати, на яку посаду ви претендуєте, чим хочете займатися.
 Що потрібно взяти на ярмарок вакансій?

 Краще буде якщо ви напередодні підготуєте та роздрукуєте своє резюме. Копій повинно бути стільки, щоб їх вистачило вручити всім потенційним роботодавцям. Буде найкраще, якщо ви підготуєте декілька різних резюме, складених під ту чи іншу посаду. Ви повинні бути впевнені, що ваше резюме виглядає професійно, що воно не містить виправлень та опечаток. Краще всього, якщо у вас буде при собі професійного вигляду папка. Дуже не бажано доставати резюме із пакету чи рюкзака. Пам’ятайте, що перше враження, яке ви склали на роботодавця, дуже важливе. По цій же причині, не варто приходити на ярмарок вакансій в спортивному одязі та взутті. Обов’язково візьміть із собою блокнот та ручку, щоб занотувати контакти людей, у яких під рукою не виявилось візиток, а також роботи помітки про компанії, інформація яких вас зацікавила.
 Що потрібно винести із ярмарку вакансій?

 У кожного представника ви можете отримати рекламні брошури, буклети щодо діяльності компанії. Крім цього, можна отримати візитку або контакти у всіх роботодавців, які присутні на даному заході. Якщо одна із компаній особливо вас зацікавила, не лишнім буде відправити на електронну адресу організації слова подяки за приділений час та увагу. Безумовно, цей жест охарактеризує вас із найкращої сторони в очах роботодавця.


 Отже, запрошуємо на «Ярмарок вакансій»

Резюме – це документ, в якому коротко викладаються особисті, освітні та професійні відомості про особу.

Реквізити документа:

·                     Назва виду документа

·                     Текст, що містить таку інформацію:

o         Домашня адреса, телефон, e-mail;

o         Прізвище, ім’я, по-батькові;

o         Мета написання документа;

o         Особисті данні (дата народження; сімейний стан; національність);

o         Відомості про освіту (повне найменування всіх навчальних закладів, у яких довелося вчитися; ступінь володіння іноземними мовами (якщо потрібно);

o         Відомості про професійний досвід (яку посаду обіймає зараз, попередні посади, із зазначенням стажу роботи);

o         Відомості про публікації (якщо потрібно);

o         Інша інформація на вимогу роботодавця.

·                     Дата (якщо потрібно)

·                     Підпис (якщо потрібно).

Резюме повинно бути детальним, і, водночас, лаконічним. Кожне нове повідомлення пишеться з абзацу. Для того, щоб досягнути успіху, під час складання варто дотримуватись певних правил:

1.                  Формулюйте свою мету зрозуміло, чітко, дохідливо.

2.                  Намагайтесь вжити якомога більше фахових слів, що відповідають посаді, яку ви хочете обійняти.

3.                  Для кожного конкретного конкурсу складайте окреме резюме.

4.                  Намагайтесь не вживати такі слова, як “я”, “ми”. Замість них вживайте на початку речення активні дієслова: організував, створив, керував, вивчав, обізнаний з.

5.                  Не надсилайте своєї фотокартки, якщо цього спеціально не передбачено.

6.                  Не вказуйте розмір заробітної плати й особисті відомості.

7.                  Для передруку використовуйте якісний папір стандартного розміру.

8.                  Якщо ви обіймаєте не надто високу посаду, то під час складання резюме краще зосередитися на великому досвіді роботи й набутих навичках.

Зразок резюме 

Прізвище, ім’я по батькові

Особисті дані


Дата і місце народження:


Національність:


Сімейний стан:


Адреса:


Телефон:


Е-mail:


Мета


(коротке формулювання, на яку роботу і чому ви розраховуєте)

Досвід роботи


(в зворотньому хронологічному напрямку: зазначається термін роботи, назва організації, місто, посада, основні функціональні обов’язки) 

Освіта


(якщо досвід роботи незначний, то це головне. Термін навчання, навчальний заклад, спеціальність, кваліфікація) 

Додаткова інформація


(знання іноземних мов, вміння працювати на комп’ютері, наявність прав водія. Можна згадати хобі, якщо воно корисне для цієї роботи, підкреслити гарний стан здоров’я, відсутність шкідливих звичок, позитивні риси характеру тощо.) 

Можливість надання рекомендацій


Дата, підпис