Проєкт MAAS
«Match, Attach and Sustain: New methods for Europe’s Job Brokers supporting Tourism businesses, Ukranian refugees and job seekers» (ERASMUS + KA220-VET)

Тривалість проєкту: 30 місяців (2023-2026)
Партнери проєкту: Швеція, Ісландія, Іспанія, Кіпр, Греція, Польща.
Головною метою проєкту «MAAS» є покращення та адаптація інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг європейських посередників з працевлаштування у туристичному секторі з метою підтримки українських біженців, які потребують роботи.
Перша організаційна зустріч партнерів проєкту відбудеться у жовтні 2023 року в Іспанії.

Проєкт BOSS «Heritage Business Strategies for Sustainable Development» (ERASMUS + КА2)

Тривалість проєкту: 2 роки (2022-2024)
Партнери проєкту: Швеція, Італія, Туреччина, Словенія, Іспанія.
Головною метою проєкту «BOSS» є формування та впровадження інструментів розвитку підприємницьких навичок у жінок, які хочуть розвивати або заснувати власний сімейний бізнес.
Залучені виконавці та експерти проєкту: д-р. філос. наук., проф. Замкова Н.Л., д-р. екон. наук, проф. Хачатрян В.В., канд. екон. наук, доц. Махначова Н.М., канд. екон. наук Семенюк І.Ю.
Сайт проєкту: https://bossproject.eu/

 

Проєкт (COACH)
«Capacity Building Of Teachers For School Education Through School Coaching Approach» (ERASMUS + КА2)

Тривалість проєкту: 2 роки (2022-2024)
Партнери проєкту: Швеція, Італія, Польща, Іспанія, Україна.
Цілі проєкту:
- активізувати творчий потенціал викладачів та вдосконалити навчальну програму за допомогою інструменту коучингу;
- стимулювати прагнення викладачів до впровадження нових навчальних методів та технологій;
- надати викладачам інструменти та моделі для розвитку здібностей студентів, зокрема, впевненості в собі, самовизнання, цілеспрямованість, комунікативні та пізнавальні навички тощо.
Залучені виконавці та експерти проєкту: д-р. філос. наук., проф. Замкова Н.Л., канд. екон. наук, доц. Махначова Н.М., канд. екон. наук Семенюк І.Ю.
Сайт проєкту: https://educoachproject.eu

 

Проєкт WECAN «Encouraging Integration For Newly Arrived Immigrant Women Through Entrepreneurship» (ERASMUS + КА2)

Тривалість проєкту: 3 роки (2019-2022)
Партнери проєкту: Швеція, Греція, Велика Британія, Україна, Кіпр.
Цілі проєкту:
- сприяння соціалізації та реалізації на ринку праці жінок-біженок (переселенок);
- створення можливості навчання дорослих у сфері підприємництва;
- заохочення жінок до відкриття власного бізнесу.
Залучені виконавці та експерти проєкту: д-р. філос. наук., проф. Замкова Н.Л., д-р. екон. наук, проф. Хачатрян В.В., канд. екон. наук, доц. Махначова Н.М., канд. екон. наук Семенюк І.Ю., канд. екон. наук, доц. Іванченко Г.В., канд. екон. наук, доц. Дзюба О.М.
Сайт проєкту: https://wecan.projectlibrary.eu/

Сертифікати

 

Проєкт «Серія тренінгів із запобігання домашньому насильству»

Мета проєкту: Провести серію тренінгів із запобігання домашньому насильству для викладачів та здобувачів вищої освіти спеціальностей «Право» та «Соціальне забезпечення». Отримані знання здобувачі вищої освіти зможуть реалізовувати серед молоді. Після закінчення навчального закладу практичні навички та теоретичні знання зможуть використовувати у своїй професійній діяльності.
Реалізація проєкту відбувається в межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії.
Виконавці проєкту: викладачі кафедри права – Білоус І.М., Грушко Ж.В., Сухоребра Т.І.

 

Проєкт, який було реалізовано у партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні

Мета проєкту: підтримка вимушено переселених осіб, які залишили житло через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали у місто Вінниця та Вінницьку область.
В рамках проєкту з травня по листопад 2022 року було проведено 14 інтеграційних зустрічей для внутрішньо переміщених осіб «ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ МИРУ».
Результати впровадження проєкту:
- надано консультативну підтримку 160 особам в режимі офлайн, 60 особам в телефонному режимі;
- психологічну підтримку отримали 40 родин ВПО;
- працевлаштувались близько 50 осіб ВПО;
- надано консультативну підтримку 5 релокованим підприємствам, які протягом останніх 5 місяців створили нові робочі місця у місті Вінниця та області;
- під час інтеграційних зустрічей для учасників було проведено ряд тренінгів та майстер-класів від сертифікованих тренерів та провідних практиків, які є викладачами ВТЕІ ДТЕУ.

 

Грантові проєкти ГО «Лабораторія суспільних змін»

Студентки ВТЕІ ДТЕУ Бантюк Дарина (заступник Голови Правління ГО «Лабораторія суспільних змін»), Білошкурська Анастасія та Мурашко Аліна (члени ГО «Лабораторія суспільних змін») отримали 2 гранти на проведення заходів в рамках третьої хвилі програми соціально-культурної інтеграції молоді «Доброго вечора, ми з України» за підтримки ГО «Молодіжна Платформа» та у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.
25 та 26 жовтня 2022 року було проведено два майстер-класи «First step» для дівчат віком 17-25 років (в т.ч. ВПО) за участю залучених експертів – викладачів кафедри менеджменту та адміністрування. Кількість учасниць за два дні становила 30 людей. Учасницями заходів стали студентки, які навчаються за освітніми програмами «Менеджмент» ОС «молодший бакалавр», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Міжнародна економіка» ОС «бакалавр». На майстер-класах студентки мали змогу дізнатись як правильно планувати свій кар’єрний шлях та обирати добросовісних роботодавців.
15 грудня 2022 року було проведено «Тренінг з жіночого лідерства з елементами геймифікації» для дівчат віком 17-25 років (в т.ч. ВПО) за участю залученого експерта – кандидата економічних наук, доцента, сертифікованого тренера Махначової Наталі Михайлівни. Кількість учасниць становила 16 осіб.
Учасницями заходів стали студентки, які навчаються за освітніми програмами «Менеджмент» ОС «молодший бакалавр», «Право», «Менеджмент» ОС «бакалавр» та «Публічне управління та адміністрування» ОС «магістр». На тренінгу учасниці мали змогу покращити власні лідерські навички, які необхідні для кар’єрного зростання в сферах бізнесу та політики.