Заходи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи за 2025-2026 н.р.
- Для здобувачів вищої освіти проведено гостьову лекцію на тему «Хайкінг як спосіб вивчення природи та культурної спадщини рідного краю»
- Науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти відвідали Молочну ферму Прикарпаття «МУККО»
- Для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» проведено майстер-клас на тему «Інноваційні підходи у створенні коктейлів»
- Здобувачі вищої освіти здійснили екскурсійну поїздку за маршрутом м. Камʼянець-Подільський - с. Маліівці
- Здобувачі вищої освіти відвідали ТОВ «Аграна Фрут Україна»
- Для здобувачів вищої освіти проведено гостьову лекцію на тему «Тема Digital heritage. Трансформація культурного надбання»
- Здобувачі вищої освіти за спеціальністю J2 Готельно-ресторанна справа та кейтеринг відвідали готель «Optima»