14 вересня 2021 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти освітньої програми «Маркетинг» освітніх ступенів «Бакалавр», «Магістр» з Михайлом Ганчуком, CEO «Промавтоматика Вінниця», на якій підприємець з 25-ти річним досвідом ділився кращими практиками ведення бізнесу, що впроваджуються на підприємстві.
Цікавими для майбутніх маркетологів стали практичні поради щодо формування hard skills та soft skills в сучасних умовах, інформація про нові виклики та можливості для українського бізнесу в період пандемії.
Також Михайло відзначив, що для цифрової економіки характерним є швидка поява нових технологій, тому фахівці повинні швидко отримувати нові спеціальні компетентності. Враховуючи це, визначив ключові фактори успіху сучасного професіонала – навчання протягом всього життя, яке забезпечує цілісний розвиток особистості, підвищення її професійної і соціальної адаптації в суспільстві. Щиро дякуємо шановному Михайлу Ганчуку за візит на засідання Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ, за обмін досвідом та ознайомлення з практичними кейсами, фахові поради щодо ефективної організації бізнес-діяльності в сучасних умовах господарювання, а особливо - за позитивні емоції від спілкування!