Свою історію обліково-фінансовий факультет починає з 1998 року, коли у Вінницькому торговельно-економічному інституті було створено факультет обліку і аудиту. У 2008 році в зв'язку з реорганізацією інституту та приєднанням до факультету кафедри фінансів факультет було перейменовано на обліково-фінансовий факультет. Першим деканом факультету була кандидат економічних наук, доцент Окоркова Ірина Василівна (з 1998 р. по 2008 р.). З лютого 2011 року по вересень 2012 року факультет очолювала кандидат технічних наук, доцент Кузьміна Олена Михайлівна. З вересня 2012 року по березень 2015 року факультет очолював кандидат технічних наук, доцент Ревенок Віктор Іванович. З березня 2015 року по вересень 2020 року факультет працював під керівництвом доктора економічних наук, професора Бондаренка Валерія Михайловича. З вересня 2020 року по липень 2022 року факультет очолювала кандидат економічних наук, доцент Дзюба Оксана Миколаївна.

Декан факультету
Нікітішин Андрій Олександрович
 
Освіта: Академія державної податкової служби України, 2003 р.
Посада:
декан факультету
Наукові ступені і звання:
доктор економічних наук, професор
В інституті працює:
з 2010 р.
Напрям роботи:
координує навчальну, виховну, наукову, методичну роботу на закріплених за факультетом кафедрах, виконує обов’язки щодо представництва всього факультету
Кафедра:
фінансів
Дисципліни, які викладає:
податкова система

Покиньчереда Віталій Володимирович  
Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 2011 р.
Посада:
заступник декана
Наукові ступені і звання:
кандидат економічних наук, доцент
В інституті працює:
з 2015 р.
Напрям роботи:
координує навчальну, наукову та методичну роботу на факультеті
Кафедра:
обліку та оподаткування
Дисципліни, які викладає:
бухгалтерський облік, державний аудит, інформаційні системи і технології в обліку, судова економічна експертиза

Самохвал Олеся Олександрівна 
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 2004 р.
Посада:
заступник декана
Наукові ступені і звання:
доктор педагогічних наук, доцент
В інституті працює:
з 2011 р.
Напрям роботи:
координує навчальну, виховну та профорієнтаційну роботу на факультеті
Кафедра:
іноземної філології та перекладу
Дисципліни, які викладає:
кінопереклад, друга іноземна мова, практичний курс другої іноземної мови (німецька), друга іноземна мова (німецька) і переклад

 

Навчальний процес на факультеті контролюють та обслуговують співробітники деканату – фахівці, диспетчери, секретарі.

Кардаш Анастасія Андріївна 
Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ
Посада: диспетчер
В інституті працює: з 2023 р.
Напрям роботи:відповідає за діловодство на факультеті, виконує друкарські роботи, забезпечує належний облік та зберігання документів, зв’язок зі студентами усіх форм навчання, відповідає за видачу довідок про навчання, ведення студентської бази тощо.

Бабюк Анжеліка Василівна 
Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
Посада: фахівець
В інституті працює: з 2020 р.
Напрям роботи: робота зі студентами денної та вечірньої форм навчання, ведення справ студентів пільгових категорій, підготовка документації для призначення академічних стипендій, відповідає за відрахування, поновлення, переведення та випуск здобувачів вищої освіти

Солодка Богдана Олегівна 
Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ, 2023 р.
Посада: фахівець
В інституті працює: з 2023 р.
Напрям роботи: робота зі студентами заочної форми навчання, відповідає за ведення номенклатури справ підрозділу, формує накази та розпорядження по факультету, документацію здобувачів вищої освіти на атестацію, відповідає за відрахування, поновлення, переведення та випуск здобувачів вищої освіти


На факультеті працюють висококваліфіковані спеціалісти, які відповідають державним стандартам. Наші студенти мають можливість отримати класичні теоретичні знання в поєднанні з найсучаснішими інформаційними технологіями, новими комп'ютерними методами управління та прийняття ефективних економічних рішень, сучасними методами дослідження економічних процесів і систем, науковими підходами до розв'язання економічних проблем.

До складу факультету входить 3 кафедри:

  • Кафедра обліку та оподаткування готує фахівців з бухгалтерського обліку та аудиту в підприємництві, управлінні банками та фахівців з державного фінансового контролю, аналізу та аудиту. Це – працівник фінансових контролюючих органів, податкової служби, служби економічної безпеки, контрольно-ревізійних органів, бухгалтер, аудитор.
  • Кафедра фінансів готує фахівців для органів державного управління, казначейської служби, банківських установ, пенсійного фонду, фінансової інспекції, інвестиційних компаній, страхових компаній, ріелтерських та брокерсько-ділерських фірм, служб соціального захисту, податкової служби. Це – працівник фінансових відділів та служб.
  • Кафедра іноземної філології та перекладу готує фахівців за спеціальністю «Філологія» освітньою програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», які не тільки досконало володіють іноземною мовою, але мають також достатню економічну освіту і можуть встановлювати ефективні ділові контакти з іноземними партнерами, виконувати роль посередника в міжмовній та міжкультурній комунікації ділових партнерів, здійснювати письмовий та усний переклад, перекладати науково-технічну літературу, викладати іноземні мови у вищих навчальних закладах тощо.
Факультет готує фахівців за такими спеціальностями:
 
«Облік і оподаткування» «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» «Філологія»

Факультет сприяє працевлаштуванню своїх випускників. З цією метою факультет співпрацює з редакцією газети «Все про бухгалтерський облік», бухгалтерським клубом «Баланс», банківськими установами, підприємствами міста, податківцями, Державною казначейською службою, Головними управліннями Пенсійного фонду та Державної податкової служби України у Вінницькій області, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації.


 

Деканат факультету знаходиться у 2-му корпусі за адресою: вул. Театральна, 21, каб. 10.
Працює щоденно (крім суботи та неділі) з 8.30 до 17.30. Обідня перерва з 13.00 до 14.00.
Робочі телефони:(0432)55-04-20; (0432)55-04-25
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
          
Instagram Facebook Telegram